Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne szczepienia seniorów

Data publikacji: 2018-11-14, Data modyfikacji: 2018-11-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozpoczęły się bezpłatne szczepienia profilaktyczne przeciw grypie seniorów z miasta i gminy Strzelin, którzy ukończyli 65 lat. Szczepienia realizuje nasza miejska przychodnia przy ulicy Mickiewicza 20 (Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Strzelinie), a ich koszt finansuje gmina Strzelin. Można się zaszczepić do końca 2018 r. Gorąco zachęcamy seniorów do skorzystania z tej możliwości. Harmonogram szczepień: poniedziałek/wtorek/czwartek/piątek  8:00 – 14:00, środa 8:00 – 17:00 Kwalifikacja do szczepienia będzie dokonywana na podstawie kolejności zgłoszeń pacjentów do punktu szczepień PZLA Strzelin, po wcześniejszej rejestracji osobistej, bądź telefonicznej pod nr tel. (71) 39 21 980. Przed przystąpieniem do szczepienia wymagana jest: - konsultacja badania lekarskiego celem uzyskania stosownego zaświadczenia, - podpisanie oświadczenia o miejscu zamieszkania potwierdzającego zameldowanie na terenie gminy Strzelin, - podpisanie formularza zgody na szczepienie Po wykonanym szczepieniu należy wypełnić anonimową ankietę dotyczącą satysfakcji ze sposobu realizacji i jakości udzielonych świadczeń.  

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Bezplatne-szczepienia-seniorow.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola