Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Drukarz

Data dodania: 2017-09-18
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Strzelin, Stawka minimalna:
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Przygotowanie arkuszowych maszyn offsetowych do pracy, sprawdzanie i regulowanie poszczególnych mechanizmów maszyn, mocowanie formy drukarskiej(matrycy), wprowadzanie papieru. Przygotowanie odpowiednich rodzajów oraz docinanie na krajarce odpowiednich formatów. Przygotowanie farb o odpowiedniej barwie i konsystencji. Uruchamianie próbne maszyny i sprawdzanie pracy poszczególnych jej mechanizmów podczas drukowania. Ocenianie próbnych odbitek pod względem jakości druku i zgodności z oryginałem. Korygowanie pracy maszyny oraz farb użytych do druku. Prowadzenie i nadzorowanie drukowania właściwego. Konserwowanie obsługiwanych maszyn. Utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy. Oferta stazu dla bezrobotnych EFS POWER 6 m-cy, po stażu zatrudnienie na um o pracę na okres 3 m-cy

Pełna treść ogłoszenia na: pupstrzelin.pl/oferty/szczegoly/id/3264
Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie, Źródło ogłoszenia: pupstrzelin.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola