Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Płatności Bezgotówkowych

Data publikacji: 2018-10-23, Data modyfikacji: 2018-10-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Celem Dnia Płatności Bezgotówkowych jest zachęcanie do aktywnego korzystania z płatności elektronicznych.   Kampania odbywa się pod hasłem #WartoBezgotówkowo. Płacenie przez internet, kartą czy telefonem to oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Chcemy by jak najwięcej osób czerpało korzyści z płacenia drogą elektroniczną i inspirowało do tego innych.   Przyłącz się do nas i pokaż, że #WartoBezgotówkowo!   Konkurs   Zachęcamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie, którego celem jest upowszechnianie wiedzy o korzyściach płynących z bezgotówkowych form płatności i zachęcać Polaków, aby aktywnie z nich korzystali.   Zadaniem uczestników jest narysowanie – w możliwie najciekawszy i najbardziej oryginalny sposób: Jak będą wyglądać płatności bezgotówkowe w przyszłości? Czy pojawią się nowe, nieznane jeszcze formy płatności elektronicznych? Jakie korzyści będziemy czerpać z ich stosowania   Oceniane będą: oryginalny i ciekawy pomysł, atrakcyjna forma, podkreślenie korzyści z płatności bezgotówkowych. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych   Na autorów najlepszych prac czekały: tablet głośnik bluetooth dysk zewnętrzny inne drobne upominki Regulamin: Konkurs na pracę plastyczną Przesłanie pracy na adres konkurs@WartoBezgotowkowo.pl oznacza akceptację ww. regulaminu.       Źródło: www.wartobezgotowkowo.pl

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Dzien-Platnosci-Bezgotowkowych.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola