Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jesienne Targi Pracy

Data publikacji: 2017-09-05, Data modyfikacji: 2017-09-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy zaprasza na Jesienne Targi Pracy, które odbędą się 19.09.2017 r. na parkingu Starostwa Powiatowego w StrzelinieJesienne Targi Pracy to przedsięwzięcie na którym z jednej strony występują pracobiorcy, czyli osoby bezrobotne poszukujące pracy, a z drugiej pracodawcy, którzy swoją pracę oferują. Targi Pracy są traktowane jako miejsce konfrontacji ofert pracy i chęci do podjęcia pracy.Udział w Jesiennych Targach Pracy jest doskonałym sposobem na znalezienie pracy i pozyskanie dobrych kandydatów do pracy.W wydarzeniu weźmie udział ponad 30 wystawców z terenu powiatu strzelińskiego i z powiatów ościennych, będą również agencje pośrednictwa pracy oraz przedstawiciele instytucji.W Jesiennych Targach Pracy oprócz spotkań z przedstawicielami firm proponujemy odwiedzającym:* Strefę rekrutacji (w tym mobilny bus Amazon!) * Strefę prezentacji multimedialnych firm * Strefę doradczą- możliwość napisania CV!* Strefę ofert pracy* Strefę rekreacyjno- gastronomiczną.Organizacja Jesiennych Targów Pracy to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie na pracowników określonych branż.

Pełna treść wiadomości na: pupstrzelin.pl/wydarzenie/305/jesienne-targi-pracy
pupstrzelin.pl, Źródło artykułu: pupstrzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola