Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komisja oszacuje szkody

Data publikacji: 2018-07-09, Data modyfikacji: 2018-07-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Zarządzeniem nr 302 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 05.07.2018 r. została powołana Komisja Gminna ds. szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, na obszarach dotkniętych zjawiskiem atmosferycznym – suszą. Uprzejmie informujemy, że od 10.07.2018r.(wtorek) komisja rozpocznie szacowanie szkód, o czym poinformuje telefonicznie rolników, którzy złożyli wnioski suszowe do tut. UMiG. W związku z powyższym przypominamy o pilnym składaniu wniosków suszowych. Odpowiednie wzory wniosków wraz z załącznikami dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy Strzelin- Biuro Obsługi Interesanta - parter p. 20, jak również na stronie internetowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu (link: https://www.duw.pl/pl/urzad/wydzialy/wydzial-nieruchomosci-r/oddzial-rolnictwa-i-sro/139,Oddzial-Rolnictwa-i-Srodowiska.html).

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Komisja-oszacuje-szkody.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola