Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kompleksowe Badania Ruchu we Wrocławiu i gminach sąsiednich

Data publikacji: 2018-06-15, Data modyfikacji: 2018-06-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w Kompleksowych Badaniach Ruchu we Wrocławiu i gminach sąsiednich!   Im więcej osób z naszej gminy wypełni ankietę, tym bardziej wiarygodne będą wyniki badań dostarczające informacji o tym skąd-dokąd, czym i jak podróżuje oraz jaka jest opinia mieszkańców na wybrane tematy dotyczące różnych sposobów przemieszczenia się. Udział w badaniu można wziąć poprzez wypełnienie ankiety internetowej znajdującej się pod adresem: https://wroclaw-kbr2018.pl/ankieta/ Udzielenie odpowiedzi na pytania zajmuje tylko kilka minut. Istnieje możliwość pobrania aplikacji „KBR Wrocław”, która jest alternatywną metodą przeprowadzenia badań ankietowych. Można w niej również wypełnić ankietę oraz rejestrować podróże w sposób automatyczny – po zainstalowaniu i udostępnieniu swoich danych lokalizacyjnych GPS. Aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia mobilne wyposażone w system operacyjny Android i jest możliwa do pobrania w sklepie Google Play. Wkrótce będzie dostępna w systemie operacyjnym iOS w Apple Store.   Osoby, które wypełnią ankietę internetową oraz zainstalują i podadzą w aplikacji swój adres mailowy wezmą udział w konkursie, w którym można wygrać atrakcyjną nagrodę jaką jest hulajnoga elektryczna!   Pomiary i ankiety w ramach Kompleksowych Badań Ruchu 2018 we Wrocławiu i otoczeniu będą odbywać się do 22 czerwca br. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie internetowej: https://wroclaw-kbr2018.pl/   Zachęcamy do wypełniania!   Im więcej wypełnionych ankiet z naszej gminy, tym większy wpływ na komfort podróży w naszej okolicy.   Materiały promocyjne KBR 2018: https://wroclaw-kbr2018.pl/media/materialy_promocyjne/Zalacznik_1_Plakat.pdf https://wroclaw-kbr2018.pl/media/materialy_promocyjne/Zalacznik_2_Ulotka.pdf

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Kompleksowe-Badania-Ruchu-we-Wroclawiu-i-gminach-sasiednich.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola