Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lista projektów SBO

Data publikacji: 2018-07-10, Data modyfikacji: 2018-07-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Publikujemy listę projektów Strzelińskiego Budżetu Obywatelskiego, które pozytywnie przeszły weryfikację i zostały dopuszczone do głosowania. Lista jest dostępna TUTAJ.   Jeszcze w lipcu br. ruszy  akcja  informacyjno-promocyjna, w ramach której będą prezentowane wszystkie pozytywnie zweryfikowane zadania. Od 27 sierpnia do 7 września 2018 r. odbędzie się głosowanie. Przypominamy, że każdy mieszkaniec miasta i gminy będzie mógł oddać głos tylko na jeden wybrany projekt. W dniach od 10 do 21 września 2018 r. zostaną przeliczone głosy, a  ogłoszenie wyników głosowania nastąpi 30 września 2018 r. podczas obchodów Święta Patrona Strzelina Michała Archanioła. Jeszcze w lipcu br. ruszy  akcja  informacyjno-promocyjna, w ramach której będą prezentowane wszystkie pozytywnie zweryfikowane zadania. Od 27 sierpnia do 7 września 2018 r. odbędzie się głosowanie. Przypominamy, że każdy mieszkaniec miasta i gminy będzie mógł oddać głos tylko na jeden wybrany projekt. W dniach od 10 do 21 września 2018 r. zostaną przeliczone głosy, a  ogłoszenie wyników głosowania nastąpi 30 września 2018 r. podczas obchodów Święta Patrona Strzelina Michała Archanioła. Więcej informacji o SBO będziemy publikować w najbliższych wydaniach „Nowin Strzelińskich”,  na stronach internetowych www.strzelin.pl, a także profilach społecznościowych Facebook gminy Strzelin i Strzelińskiego Budżetu Obywatelskiego.  

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Lista-projektow-SBO.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola