Belka
Niedziela, 21 Października 2018   imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze

Data publikacji: 2017-10-06, Data modyfikacji: 2017-10-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo, informuję o ogłoszeniu przez Starostę Strzelińskiego naboru na stanowisko urzędnicze, na czas realizacji Projektu pn. Platforma Elektroniczna Usług Geodezyjnych -  PEUG. Projekt PEUG jest projektem partnerskim Związku Powiatów Województwa Dolnośląskiego (ZPWD) skupiającym 23 powiaty ziemskie województwa dolnośląskiego. Jest realizowany w celu modernizacji i rozbudowy systemów teleinformatycznych PZGiK oraz utworzenia baz danych obiektów topograficznych (BDOT 500) i geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT). Łączna wartość Projektu wynosi ponad 51,5 mln zł. Termin zakończenia realizacji 31 października 2018 r. Wymagania kwalifikacyjne i zakres wykonywanych zadań na stanowisku jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej: http://bip.pzstrzelin.finn.pl/bipkod/16563225 Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 16 października 2017 r. do godz. 15:30.

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-urzednicze.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola