Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE ZWIK

Data publikacji: 2017-10-24, Data modyfikacji: 2017-10-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Strzelinie informuje, że od dnia 23.10.2017 roku rozpoczną się prace związane z  renowacją kanału sanitarnego w ciągu pieszym pierzei południowej Rynku w Strzelinie. Renowacja będzie prowadzona w technologii bezwykopowej metodą rękawa epoksydowego. Do istniejących kanałów sanitarnych DN 150 i DN 200 ( od ulicy Wodnej do ulicy Floriana ) wprowadzony będzie rękaw epoksydowy o łącznej długości ca. 96mb. Renowacja kanału polega na utworzeniu na jego wewnętrznej powierzchni wykładziny wykonanej z rury nasączonej żywicą, dopasowanej do kształtu remontowanego kanału. Utwardzona wykładzina pełni rolę zastępczego przewodu i pokryje istniejące  pęknięcia, uszczelni kanał oraz zapobiegnie infiltracji wód gruntowych oraz eksfiltracji ścieków. Kanał poddawany renowacji będzie uprzednio dokładnie oczyszczony. Przewiduje się, że prace te będą trwały do 27.10.2017 roku. Wykonawca robót jest firma z terenu Oławy PHU TECH-KAN Grażyna Wojciechowska. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia wynikające z zaistniałej  sytuacje  licząc na Państwa wyrozumiałość i współpracę.     ZWiK Strzelin

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/OGLOSZENIE-ZWIK.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola