Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Projekt "Kwalifikacje drogą do zatrudnienia"

Data publikacji: 2017-07-18, Data modyfikacji: 2017-07-20
A A AWydrukDrukuj  
 
KWALIFIKACJE DROGĄ DO ZATRUDNIENIA Projekt KWALIFIKACJE DROGĄ DO ZATRUDNIENIA realizuje Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu w partnerstwie z Gminą Kąty Wrocławskie, Europejskim Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym "Vademecum" Bożena Węcka oraz Demokratyczną Unią Kobiet Klub Wrocławski  w ramach Osi Priorytetowej VIII Rynek pracy Działania 8.2 Wsparcie osób poszukujących pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Jaki jest cel projektu? Poprawa szans na zatrudnienie osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. Projekt przewidziany jest dla 130 osób.   Co oferujemy osobom uczestniczącym w projekcie? szkolenia zawodowe zgodne z potrzebami osób uczestniczących w projekcie i oczekiwaniami pracodawców lokalnego rynku pracy, indywidualne poradnictwo zawodowe, warsztaty nauki aktywnego poszukiwania pracy, trzymiesięczne staże zawodowe (dla 40 osób), materiały szkoleniowe i dydaktyczne, zwrot kosztów dojazdu, catering na warsztatach i szkoleniach, stypendium szkoleniowe – około 810 zł., stypendium stażowe – około 990 zł.   Kto może wziąć udział w projekcie? osoby mieszkające w powiatach województwa dolnośląskiego: świdnickim, dzierżoniowskim, oleśnickim, oławskim, strzelińskim, trzebnickim, wrocławskim i w mieście Wrocław oraz osoby bezrobotne lub bierne zawodowo oraz kobiety i mężczyźni powyżej 30 roku życia o niskich kwalifikacjach (kształcenie zakończone na poziomie szkoły średniej lub zasadniczej szkoły zawodowej) lub kobiety i mężczyźni powyżej 50 roku życia.   Jaki jest termin realizacji projektu? 01.03.2017-30.06.2018. Pierwsze szkolenia zaczynają się w drugiej połowie sierpnia.   Czy uczestnik projektu ponosi koszt wkładu własnego? Nie.   KONTAKT Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu -  Biuro Projektu Ul. Ostrowskiego 22, pokój 3/1 Tel. 71 333 11 36 e-mail: projektefs@handlowa.eu Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w Biurze Projektu oraz na stronie internetowej. http://www.handlowa.eu/pl/projekty/projekty-unijne/kwalifikacje-droga-do-zatrudnienia   Ulotka informacyjna

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Projekt-Kwalifikacje-droga-do-zatrudnienia.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola