Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Przedstawiciel handlowy

Data dodania: 2017-09-18
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Strzelin, Stawka minimalna:
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Zapoznanie się z praca na poszczególnych hurtowniach. Systematyczna obsługa klientów oraz pozyskiwanie nowych odbiorców. Dbanie o terminowe płatności klientów i przestrzeganie limitów zadłużenia. Realizowanie planów sprzedażowych oraz zadań marketingowych. Składanie raportów ze sprzedaży w wyznaczonych terminach. Osiąganie stałego wzrostu sprzedaży. Uczestnictwo w kursach szkoleniowych. Przekazywanie informacji o stanie rytnku, potrzebach klienta oraz działaniach konkurencji. Zgłaszanie do działu księgowości trudności z dokonaniem windykacji należności. Zapoznanie się z parametrami produktów sprzedażowych - pod nadzorem opiekunów. Oferta stażu dla bezrobotnych - EFS POWER 6 m-cy, zatrudnienie po stażu um. zlecenie 3 m-ce

Pełna treść ogłoszenia na: pupstrzelin.pl/oferty/szczegoly/id/3262
Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie, Źródło ogłoszenia: pupstrzelin.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola