Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Są środki na inwentaryzację azbestu

Data publikacji: 2017-06-26, Data modyfikacji: 2017-06-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin informuje, że Gmina Strzelin pozyskała zewnętrzne środki na aktualizację inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest. Ministerstwo Rozwoju w ramach konkursu „Azbest 2017” przyznało naszemu  samorządowi dofinansowania w kwocie – 7900 zł co stanowi 75% całości zadania. Pozyskane środki gmina przeznaczy w 2017 roku na realizację zadania pod nazwą aktualizację inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest dotyczącą osób fizycznych i prawnych, z przygotowaniem warstwy obrysów obiektów z przypisanymi do obiektu atrybutami: numerem działki ewidencyjnej i numerem obrębu ewidencyjnego; warstwa obrysów umożliwiać ma eksport wyników inwentaryzacji do Bazy Azbestowej do warstw w formacie *.shp i *.pdf; wyniki inwentaryzacji zasilą Bazę Azbestową.

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Sa-srodki-na-inwentaryzacje-azbestu.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola