Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Sekretarka-asystentka

Data dodania: 2017-10-10
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Strzelin, Stawka minimalna: 3500.00 PLN
Zakres obowiązków: Wspieranie Dyrektora Naczelnego i kluczowych dyrektorów w realizacji codziennych zadań, m. in.: organizacja i zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja podróży służbowych, opracowywanie dokumentów (raporty, prezentacje) - Realizowanie funkcji administracyjno-organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem sekretariatu, m.in. obsługa urządzeń biurowych, kontrola i organizacja obsługi floty samochodów służbowych, wysyłki pocztowe i kurierskie, zaopatrywanie biura w materiały biurowe i inne środki wyposażenia, przygotowywanie pism i pozostałej korespondencji w imieniu Spółki, obsługa telefoniczna, organizacja i obsługa spotkań/gości firmy, - Zapewnienie właściwego przepływu informacji i dokumentacji - Wsparcie i aktywna współpraca z różnymi działami w Firmie Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym - Znajomość Excel, Word oraz Power Point na bardzo dobrym poziomie Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem - Samodzielność i orientacja na rozwiązywanie problemów - Wysokie zdolności interpersonalne

Pełna treść ogłoszenia na: pupstrzelin.pl/oferty/szczegoly/id/3297
Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie, Źródło ogłoszenia: pupstrzelin.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola