Belka
Poniedziałek, 22 Października 2018   imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Sprzątaczka biurowa

Data dodania: 2017-10-26
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Strzelin, Stawka minimalna:
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Sprzątanie pomieszczeń szkolnych, korytarzy, toalet. Sprzątanie terenu wokoł szkoły i boiska szkolnego. Mycie i dezynfekcja sanitariatów, kubków higienicznych. Zamiatanie korytarzy podczas przerw szkolnych, codzienne mycie parapetów, podłóg, mebli, tablic. Odkurzanie dywanów. Zgłoszenie wszystkich usterek i uszkodzeń konserwatorowi lub Dyrektorowi. Wydawanie kredy lub kluczy. Wykonywanie poleceń doraźnych Dyrektora. Oferta stazu dla bezrobotnych w ramach środków z Funduszu Pracy - 6 m-cy po stażu um. zlecenie 1 m-c, 1 zmiana od 13 do 21 - (w okresie ferii i wakacji od 7 do 15). Wymagane wykształcenie podstawowe, pełna zdolność ruchowa i fizyczna, aktywność.

Pełna treść ogłoszenia na: pupstrzelin.pl/oferty/szczegoly/id/3334
Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie, Źródło ogłoszenia: pupstrzelin.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola