Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

STRZELIN - "Jeden z dwóch" (dokument) - Strzelin

 
Franek i Andrzej są przyjaciółmi, którzy ratują sobie życie każdego dnia. Żaden z nich nie mógłby żyć bez drugiego. Andrzej, niepełnosprawny ruchowo, jest świetnym organizatorem ich wspólnego życia. To on organizuje Frankowi plan dnia, plan zakupów, jadłospis. Franek jest rękami i nogami Andrzeja, robi zakupy, pierze, gotuje. Andrzej jest dla Franka drogowskazem, latarnią i podporą. Obaj są dla siebie jak bracia uzupełniając się we własnych słabościach. Wystąpili: Franciszek Sudół i Andrzej Gliwa Reżyseria: Radosław Kwiatkowski Zdjęcia: Tomasz Skuter-Protokowicz Montaż: Małgorzata Bonter

 


PanPancerny12
 
Data pliku video: 2010-08-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola