Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki konkursu - edycja 2017

Data publikacji: 2017-09-14, Data modyfikacji: 2017-09-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta i Gminy w Strzelinie podaje do publicznej wiadomości wyniki  VI edycji Konkursu "Gmina Strzelin w Kwiatach i Zieleni"   Najładniejszy balkon 1 miejsce - Wanda Misiewicz 2 miejsce – Zbigniew Malinowski   Najładniejszy ogród przydomowy 1 miejsce – Teresa Wilińska 2 miejsce – Julian Kaczmarek 3 miejsce – Czesława Korczyńska Wyróżnienie – Kazimiera Dragańczuk   Najładniejszy skwer w lokalnym przedsiębiorstwie 1 miejsce – Firma Usługowo-Handlowa Juliana Kaczmarka   Najładniejszy skwer w otoczeniu budynków zarządzanych przez wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe 1 miejsce – Wspólnota Mieszkaniowa „Pionier” ul. Grota Roweckiego 32-34-36 w Strzelinie 2 miejsce - Wspólnota Mieszkaniowa Brzegowa 68 w Strzelinie 3 miejsce – Wspólnota Mieszkaniowa „Ósemka” ul.  Grota Roweckiego 2-12 w Strzelinie

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Wyniki-konkursu-edycja-2017.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola