Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie do udziału w spotkaniach konsultacyjnych

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z trwającymi konsultacjami dotyczącymi zmiany Regulaminu przyznawania nagród sportowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz zmiany Regulaminu przyznawania stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach konsultacyjnych, które odbędą się w dniu 6 września br. w sali nr 510 (Vp.) w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Dobrzyńskiej 21-23 we Wrocławiu. Ø w godzinach 10:00 – 11:30 - spotkanie konsultacyjne projekt Regulaminu przyznawania nagród sportowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Ø w godzinach 11:45 – 13:15 - spotkanie konsultacyjne projekt Regulaminu przyznawania stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.   Jednocześnie informuję iż treść ogłoszeń o rozpoczęciu konsultacji wraz z formularzami zgłaszania opinii jest dostępna na stronie: www.umwd.dolnyslask.pl/sport/aktualnosci.   Potwierdzenie udziału należy zgłaszać w terminie do 4 września br. na adres: joanna.imiela@dolnyslask.pl lub telefonicznie: 71/770 41 06.   Wojciech Biliński Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Zaproszenie-do-udzialu-w-spotkaniach-konsultacyjnych.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola