Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zbiórka wielkogabarytów 2017

Data publikacji: 2017-10-04, Data modyfikacji: 2017-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin informuje, że w dniach od 19 października do 7 listopada 2017 roku na terenie miasta oraz sołectw gminy Strzelin zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, pochodzących wyłącznie z gospodarstw domowych (nieruchomości jednorodzinnych i wielolokalowych).   Publikujemy harmonogramy oraz zasady zbiórki, a  dodatkowe informacje w tej sprawie można również uzyskać  w Wydziale Gospodarki Komunalnej Infrastruktury i Środowiska  Urzędu Miasta i Gminy w Strzelinie pod nr telefonu: 713921971 wew. 156.   Harmonogram zbiórki – Miasto   Harmonogram zbiórki – Sołectwa   Mieszkańcy mogą bezpłatnie oddać następujące rodzaje odpadów: - odpady wielkogabarytowe, np.: stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, zabawki, zużyte opony samochodów osobowych, motorowerowych, rowerowych i wózków dziecięcych, zużyty kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny (RTV i AGD np. radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki).   UWAGA!  Zbiórką nie są objęte takie odpady jak: - odpady budowlane, rozbiórkowe i poremontowe (np. rozbiórkowe odpady ceramiczne takie jak umywalki, sedesy, okna, gruz, urządzenia sanitarne, kamienie, piasek, ziemia, szkło, papa, eternit, azbest), opakowania po farbach i lakierach, zużyte rozpuszczalniki, smary i inne substancje niebezpieczne, zderzaki samochodowe i inne części motoryzacyjne, stara odzież, kołdry i poduszki, przeterminowane leki, baterie i akumulatory, odpady komunalne. Odpady nieobjęte zbiórką oraz niekompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny nie zostaną odebrane.   Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin ustala zorganizowanie zbiórki dla budynków wielolokalowych obok pojemników na odpady komunalne, dla osób zamieszkujących domki jednorodzinne przed posesją każdego właściciela nieruchomości. Mieszkańcy mogą wystawić odpady najpóźniej do godziny 7.00 rano w dniu zbiórki wyznaczonym w harmonogramie. Odpady wystawione po wyznaczonym terminie nie zostaną odebrane.    

Pełna treść wiadomości na: strzelin.pl/Aktualnosci/Zbiorka-wielkogabarytow-2017.html
UM Strzelin, Źródło artykułu: strzelin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
strzeliński

Powiat strzeliński - powiat z siedzibą w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Dojazd zapewni autostrada A4, droga krajowa 39 i drogi wojewódzkie: 346, 378, 385, 395, 396, 401 oraz 403.

Gdy już się tu znajdziemy, zainteresujmy się Wzgórzami Strzelińskimi. Ich obszar to wspaniałe miejsce na rowerowe i piesze wycieczki. Wystartować można także w biegu na orientacje pośród tych wzniesień sięgających niespełna 400 m n.p.m. i będących fragmentem Przedgórza Sudeckiego. Wśród zabytków powiatu dominują wiejskie kościółki, dworki i pałace.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola